DramaPulse
Bilim Kraliçesi Eski Kocasını Şaşırttı

Bilim Kraliçesi Eski Kocasını Şaşırttı

DramaBite· 61 episodes
Career WomenUrbanToxic LoveCounterattackGlow-UpStrong Heroine
Play E1

Altı yıl boyunca karanlıkta yaşadı, kocasının yurt dışında gizlice bir sevgili tuttuğundan habersizdi. Kızları ağır hastalandığında ve kocası gelmeyince, sonunda dayanamadı — kalbi tamamen kırıldı ve tereddüt etmeden boşandı. Hayatını yeniden inşa etmeye kararlı, bilime olan tutkusunu yeniden keşfetti ve sadık bir ev hanımından küresel araştırma topluluğunun önde gelen isimlerinden birine dönüştü. Çığır açan makaleleri uluslararası üst düzey dergilerde yayınlandı ve yenilikleri dünya çapında ödüller kazandı. Daha parlak bir geleceği kucaklamak üzereyken, bir zamanlar soğuk davranan eski kocası tamamen darmadağın oldu ve onu geri kazanmak için diz çöküp yalvardı.

Episodes

About Bilim Kraliçesi Eski Kocasını Şaşırttı

Bilim Kraliçesi Eski Kocasını Şaşırttı is a career women, urban and toxic love short drama originally released on DramaBite, told in 61 bite-sized episodes. Back to back, the whole series takes roughly 2 hours to watch.

DramaPulse streams Bilim Kraliçesi Eski Kocasını Şaşırttı free with no sign-up or download. Tap an episode to start; your progress is saved on this device so you can pick up where you left off.

Questions about Bilim Kraliçesi Eski Kocasını Şaşırttı

How many episodes does Bilim Kraliçesi Eski Kocasını Şaşırttı have?

Bilim Kraliçesi Eski Kocasını Şaşırttı has 61 episodes. At short-drama length that's roughly 2 hours in total.

Where can I watch Bilim Kraliçesi Eski Kocasını Şaşırttı for free?

You can watch Bilim Kraliçesi Eski Kocasını Şaşırttı free on DramaPulse, in any browser on phone or desktop, with no account or app. The series originally comes from DramaBite.

What is Bilim Kraliçesi Eski Kocasını Şaşırttı about?

Altı yıl boyunca karanlıkta yaşadı, kocasının yurt dışında gizlice bir sevgili tuttuğundan habersizdi. Kızları ağır hastalandığında ve kocası gelmeyince, sonunda dayanamadı — kalbi tamamen kırıldı ve tereddüt etmeden boşandı. Hayatını yeniden inşa etmeye kararlı, bilime olan tutkusunu yeniden…